Srebro - piękna ozdoba każdej kobiety, jeśli kochasz biżuterię , piękne kamienie - musisz tutaj zajrzeć...
wtorek, 24 marca 2009
Popularne rodzaje srebra

Srebro rodowane

Rodowanie polega na pokrywaniu galwanicznym rodem wyrobu srebrnego Rod jest metalem z rodziny platynowców wyróżniającym się wysoką twardością oraz pięknym i trwałym połyskiem. Nałożony na wyrób skutecznie zabezpiecza srebro przed utlenianiem (czernieniem). Wyrób taki wygląda jak nowy nawet po dłuższym czasie. Najważniejszą zaletą jest jednak to, że wizualnie przypomina białe złoto, od którego jest kilka razy tańszy.

 

Pierścionek Zakręcona

Srebro oksydowane

Oksydowanie jest to celowe nadanie biżuterii wyglądu wyrobów antycznych. Polega na powierzchniowym zabarwieniu wybranych miejsc na kolor czarny. Intensywność oksydy pozwala nam tonować barwę.Oksydować znaczy wytwarzać metodą elektrolityczną lub przez zanurzenie w odpowiedniej kąpieli na powierzchni metali warstewki ich tlenków (często zabarwionych) w celach dekoracyjnych lub ochrony przed korozją.

Pierścionek Fale
10:38, dorota.skupa , pierścionki
Link Komentarze (2) »
niedziela, 01 marca 2009
Białe cyrkonie oprawione w srebro...
Pierścionki srebrne z białymi cyrkoniami sa bardzo uniwersalne - pasuja do każdej kreacji i na każda okazję.Czy jesteś ubrana na zielono czy czerwono - piekna biżuteria z białymi cyrkoniami będzie niezwykle elegancka...
Pierścionek z Cyrkoniami
Obrączka z Cyrkoniami
Pierścionek Mijanie
Zapraszam na zakupy z okazji DNIA KOBIET,...
18:01, dorota.skupa , pierścionki
Link Dodaj komentarz »